Logo Ranch 3R

Koně na prodej

4.2.2015

 BLUE MAGIC TWO GREGGO

Hřebec  APHA

Ranch 3R nabízí k prodeji luxusní hříbě po excelentním APHA Grand Champion hřebci Sparklin Tide Greggo – hřebce Blue Magic Two Greggo, vzácného zbarvení blue roan/tobiano (dunn gen), nar. 28.4.2020. Matkou je vynikající klisna po mnohonásobném champion QH hřebci Black Magic 497 (jeden z nejvýznamnějších reiningových hřebců světa).

Hřebec je dokonalý chameleon, v každém ročním období má jiný odstín zbarvení blue roan. Je naprosto zdravý, má skvěle vyváženou pevnou kostru a krásnou jemnou hlavu, rovné nohy, je velice komunikativní, hodný mazel s reining původem po obou rodičích..

Je naučen základním návykům hříběte, vyrůstá s vrstevníky. Je pravidelně odčervovaný, čipovaný, očkovaný, korektury, je v každodenním kontaktu s člověkem, nezkažený, tvárný, má předpoklady pro sport i chov nebo z něj může být při správné výchově spolehlivý rodinný koník.

6PANEL test, APHA certifikát, modrý průkaz vše vyřízeno. Loňské hříbě ze stejného spojení vyhotoveny RTG kloubů – kopytních kostí, spěnek, karpů, hlezen, páteře vše 0/0 bez nálezu – prodán Švýcarsko.

Cena €15.tis.,  možnost splátek i ustájení..

Prodám pouze do výborných, prověřených podmínek, společnosti dalších koní,  případně možnost ponechat u nás ranči ve školce spolu s vrstevníky. Přednost budou mít zájemci se sportovními ambicemi..

R_200820_0229 R_210127_0145 - kopie DSC_0151 - kopie DSC_0119 - kopie