Koně na prodej

4.2.2015

 

 

  TR Maddow No Control

                                                                      

                                                                    American paint horse
stallion
29.4.2023
Grullo/Tobiano
Sire – Sparklin Tide Greggo (APH)
Dam – Kinley Keen (APH)
6 PANEL test – v řízení
 
.
 
Ranch 3R nabízí k rezervaci luxusního hřebce APH – TR Maddow No Control, nar.: 29.5.2023, grullo/tobiano po Sparklin Tide Greggo – grullo/tobiano TT, Grand Champion APHA, m. Kinley Keen po násobném champion hřebci Skips Diablo Bar. Původ obou rodičů sahá až ke starým rančerským liniím do roku 1824.


Hřebec bude v dospělosti mohutný s krásnou jemnou hlavou, má silné rovné nohy a široký kompaktní rámec. Je velice komunikativní, extrem mazlík, vhodný pro sport i chov nebo jako příjemný rodinný koník.


Všechna naše hříbátka jsou novým majitelům předávána čipovaná, očkovaná, odčervená, s pravidelnými korekturami, certifikát APHA + 6PANEL test zapsaný v certifikátu + modrý průkaz momentálně v řízení. Hříbátka jsou naučena základním návykům hříběte, jsou nezkažená, tvárná i učenlivá, mají komunikativní příjemné povahy. Máte možnost vychovat si koníka k obrazu svému.

Cena k jednání 140.tis., možnost splátek i ustájení

Prodám pouze do výborných, prověřených podmínek, společnosti dalších koní, případně je možnost ponechat u nás na ranči ve školce spolu s vrstevníky.

Ranch 3R má dlouholetou chovatelskou tradici, důsledně dbáme na kvalitu svých odchovů, které naleznete nejen u nás, ale i po celé Evropě. Novým majitelům poskytujeme doživotní poradenský servis, včetně možnosti americké i české přeregistrace.