BUENO CHEROKEE kennel

BUENO CHEROKEE kennel

.

.

AUSTRALIAN  SHEPHERD

Australský ovčák

.

Vítejte na stránce Chovatelské stanice

… BUENO  CHEROKEE …

.

Na rok 2024 plánujeme štěňátka!!!

Přijímáme rezervace na vrh „D“

.

Chovatelská stanice BUENO CHEROKEE je zaměřena na kvalitu svých odchovů, kromě výborných exteriérů, výstavní úspěšnosti a skvělých povah rodičů, důsledně dbáme na prověření jejich zdraví, především genetických vad, které nejsou u štěňátek v nízkém věku průkazné, bohužel však poměrně časté.

Všechna naše štěňátka jsou po obou rodičích prostá všech genetických vad, které toto plemeno postihuje, tj.: CEA, PRA, HSF4, CMR1, MDR1, Lokus D, MH, HUU, DM, CD, NCL6, vše N/N. – co všechny tyto zkratky genetických testů znamenají se dočtete na www.genomia.cz

Štěňátka mají předpoklady pro chov (jeden z nejžádanějších rodokmenů), výstavy, sport nebo budou výbornými rodinnými mazlíky se smyslem pro každou legraci.

Rodiče našich odchovů mají velice vyrovnané a přátelské povahy jsou plnochrupí s nůžkovým skusem, mají dobře stavěné silné kostry, správné úhlení končetin, výborně nasazené uši, pěkné syté barvy. Mají vždy DKK, DLK, PL, OCD 0/0 a páteř bez nálezu.

Noví majitelé dostávají do začátku potřebnou výbavičku, zajišťujeme pro ně poradenský servis a podporu při uchovnění, nezbytné zdravotní péči apod..

.

Všechna naše štěňátka mají DNA po rodičích

CEA, PRA, HSF4, CMR1, Lokus D, CD, MH, HUU, MDR1, NCL6, DM vše N/N

.

Naše ODCHOVY:

Vrh  „A“

Vrh „B“

Vrh „C“

.