Koně na prodej

 

 

  TR Rainbow Poco Magic – stallion APH

 

.

.

                                 7PANEL testing N/N!!!                                   

 ID 1,186,565
Date of bird –  28.6.2023
Color –  chestnut/tobiano
Sire – Sparklin Tide Greggo (APH)
DamMagic Poco Lena Beau (APH)
.

Vnuk po legendárním reiningovém hřebci Black Magic 497

 
.
Ranch 3R nabízí k prodeji letos ročního hřebce APH – TR Rainbow Poco Magic, nar.: 28.6.2023, chestnut/tobiano po Sparklin Tide Greggo – grullo/tobiano TT, Grand Champion APHA, m. Magic Poco Lena Beau (AQH) po multi champion reiningovém hřebci Black Magic 497.
 
Elegantní hřebec s krásnou jemnou hlavou, má silné rovné nohy a široký kompaktní rámec. Je velice komunikativní, extrem mazlík, vhodný pro sport i chov nebo jako příjemný rodinný koník.Všechna naše hříbátka jsou novým majitelům předávána čipovaná, očkovaná, odčervená, s pravidelnými korekturami, certifikát APHA + 7PANEL test k dispozici + modrý průkaz.Hříbátka jsou naučena základním návykům hříběte, jsou nezkažená, tvárná i učenlivá, mají komunikativní příjemné povahy. Máte možnost vychovat si koníka k obrazu svému.Cena dohodou, možnost splátek i ustájení.

Prodám pouze do výborných, prověřených podmínek, společnosti dalších koní, případně je možnost ponechat u nás na ranči ve školce spolu s vrstevníky.

Ranch 3R má dlouholetou chovatelskou tradici, důsledně dbáme na kvalitu svých odchovů, které naleznete nejen u nás, ale i po celé Evropě. Novým majitelům poskytujeme doživotní poradenský servis, včetně možnosti americké i české přeregistrace.

Narodil se zde a působil i Nejkrásnější kůň České republiky roku 2016 – Jackie Bueno Cherokee (APH)..

[wpforms id=“3937″]